Description
Accesorii de birou și rame foto
Information about the contracting authority
Name
Direcția regională „Nord” a IGC
Fiscal code / IDNO
1007601000676
Address
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Stefan cel Mare 140A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/25/2023 1:36:15 PM
Last edited
1/30/2023 10:00:01 AM
MTender ID
CPV code
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
14,583.33
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -