Description
Lucrări de fabricare a mărcilor și efectelor poștale
Information about the contracting authority
Name
Poșta Moldovei
Fiscal code / IDNO
1002600023242
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan Cel Mare și Sfânt, nr. 134
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/24/2023 2:32:30 PM
Last edited
1/25/2023 12:10:52 PM
MTender ID
CPV code
22400000-4
-
Timbre, carnete de cecuri, bancnote, acţiuni, materiale publicitare, cataloage şi manuale
Status
Active
Estimated value without VAT
1,000,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -