Description
Materiale consumabile pentru tehnica de imprimare și multiplicare
Information about the contracting authority
Name
Serviciul de Protecție și Pază de Stat
Fiscal code / IDNO
1006601001104
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Sfatul Țării 26
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/24/2023 2:28:30 PM
Last edited
1/24/2023 2:33:50 PM
MTender ID
CPV code
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Status
Active
Estimated value without VAT
66,666.66
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -