Description
Produse sanitaro-igienice (săpun, detergenți, soluții curățare, lavete, prosoape) conform necesităților pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Centrul Național de Transfuzie a Sîngelui
Fiscal code / IDNO
1006601004242
Address
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Strada Academiei 11
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/23/2023 9:35:00 AM
Last edited
1/23/2023 4:56:03 PM
MTender ID
CPV code
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Status
Active
Estimated value without VAT
149,118.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -