Description
Elaborarea documentației de proiect și devize pentru "Alimentarea cu apă și canalizare a s. Bogdanovca Noua din or. Cimișlia"
Information about the contracting authority
Name
Primăria Cimișlia
Fiscal code / IDNO
1007601005914
Address
MD-4101,
MOLDOVA,
or.Cimişlia,
Cimişlia,
bd. Ștefan cel Mare 14
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/19/2023 5:37:48 PM
Last edited
1/27/2023 6:37:47 PM
MTender ID
CPV code
71200000-0
-
Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
50,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -