Description
Materiale, instrumentar și consumabile stomatologice necesare instruirii preclinice și clinice a studenților, rezidenților, studenților IDP și medicilor cursanți ai Facultății de Stomatologie (repetat)
Information about the contracting authority
Name
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Fiscal code / IDNO
1007600000794
Address
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/18/2023 12:37:46 PM
Last edited
1/24/2023 4:55:42 PM
MTender ID
CPV code
33100000-1
-
Echipamente medicale
Status
Active
Estimated value without VAT
852,095.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -