Description
Servicii de spălare a unităților de transport pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Direcția regională „Nord” a IGC
Fiscal code / IDNO
1007601000676
Address
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Stefan cel Mare 140A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/18/2023 12:33:36 PM
Last edited
1/25/2023 10:00:00 AM
MTender ID
CPV code
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
16,666.66
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -