Description
Produse Alimentare pentru trimestrul I al anului 2023
Information about the contracting authority
Name
CENTRUL DE REABILITARE A PERSOANELOR VÎRSTNICE ȘI PERSOANELOR CU DIZABILITĂȚI (ADULTE) "SPERANȚA"
Fiscal code / IDNO
1006601003913
Address
2046,
MOLDOVA,
or.Vadul lui Vodă,
mun.Chişinău,
or. Vadul lui Voda, str. Balneara, 11
Web site
--------
Contact
Name and surname
SPERANTA CRPVPD Arseni Olga
Contact phone
068324842
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
1/18/2023 12:32:22 PM
Last edited
1/18/2023 2:47:13 PM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Active
Estimated value without VAT
2,970,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -