Description
Apă potabilă
Information about the contracting authority
Name
ÎM Regia EXDRUPO
Fiscal code / IDNO
1003600161002
Address
MD 2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Varnița, 22
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/17/2023 3:58:08 PM
Last edited
1/18/2023 10:37:40 AM
MTender ID
CPV code
41110000-3
-
Apă potabilă
Status
Active
Estimated value without VAT
140,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -