Description
Servicii de întreținere și reparații curente a transportului auto
Information about the contracting authority
Name
Direcția regională „Nord” a IGC
Fiscal code / IDNO
1007601000676
Address
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Stefan cel Mare 140A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/17/2023 3:20:37 PM
Last edited
1/25/2023 9:30:00 AM
MTender ID
CPV code
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
54,166.66
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -