Description
Servicii de mentenanță preventivă și corectivă a Dispozitivelor medicale, pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Institutul Neurologie și Neurochirurgie
Fiscal code / IDNO
1003600150602
Address
MD2028,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Korolenko 2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/17/2023 2:51:09 PM
Last edited
1/18/2023 10:11:49 AM
MTender ID
CPV code
98300000-6
-
Servicii diverse
Status
Active
Estimated value without VAT
757,400.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -