Description
Reconstrucția acoperișului, termoizolarea fațadelor și amenajarea teritoriului a Casei de Cultură din s. Tomai, r-ul Leova
Information about the contracting authority
Name
Primaria Tomai
Fiscal code / IDNO
1007601004272
Address
6331,
MOLDOVA,
s.Tomai (r-l Leova),
Leova,
Tomai
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/16/2023 6:13:08 PM
Last edited
1/23/2023 11:20:49 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Active
Estimated value without VAT
6,455,710.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -