Description
Tractor cu încărcător frontal, cuș cu maxilar, lamă universală pentru deszăpezire și nivelare, remorcă cu 2 axe, cositoare rotativă, burghiu pentru sădirea copacilor și tocator de resturi vegetale și crengi
Information about the contracting authority
Name
Primaria comunei Risipeni, raionul Falesti
Fiscal code / IDNO
1007601002603
Address
5946,
MOLDOVA,
s.Risipeni,
Făleşti,
strada Unirii nr.77
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/16/2023 5:39:13 PM
Last edited
1/16/2023 6:33:20 PM
MTender ID
CPV code
34100000-8
-
Autovehicule
Status
Active
Estimated value without VAT
1,011,200.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -