Description
Flori și compoziții florale pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Aparatul Președintelui Republicii Moldova
Fiscal code / IDNO
1006601003810
Address
MD-2073,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 154,
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/16/2023 1:24:47 PM
Last edited
1/16/2023 1:27:01 PM
MTender ID
CPV code
03100000-2
-
Produse agricole şi horticole
Status
Active
Estimated value without VAT
42,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -