Description
Servicii de transportare a elevilor pentru perioada februarie –decembrie 2023 la I.P.L/T Alexandru cel Bun din or.Rezina
Information about the contracting authority
Name
Liceul Teoretic Alexandru cel Bun
Fiscal code / IDNO
1014620008323
Address
MD-5400,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
str. 1 Mai
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/15/2023 11:27:16 AM
Last edited
1/23/2023 11:00:01 AM
MTender ID
CPV code
60100000-9
-
Servicii de transport rutier
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
301,344.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -