Description
Serviciilor de alimentație a copiilor din cadrul instiuțiilor de educație timpurie pentru perioada 01.01.2023-31.12.2023 din or.Causeni
Information about the contracting authority
Name
Primaria Causeni
Fiscal code / IDNO
1007601006151
Address
MD-4300,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
or. Căușeni strada Meșterul Radu nr.3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/14/2023 4:13:57 PM
Last edited
2/3/2023 1:41:29 PM
MTender ID
CPV code
55500000-5
-
Servicii de cantină şi servicii de catering
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
8,321,349.05
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -