Description
Servicii de deservire tehnica si reparatie a ascensoarelor
Information about the contracting authority
Name
IMSP CRDM
Fiscal code / IDNO
1003600150196
Address
2025,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. C. Virnav 13
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/14/2023 3:38:22 PM
Last edited
1/20/2023 12:07:23 PM
MTender ID
CPV code
50700000-2
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor de construcţii
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
240,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -