Description
Servicii de reîncărcare, regenerare și reparație a cartușelor pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Autoritatea Administrativă ”Agenția Națională Transport Auto”
Fiscal code / IDNO
1008601000617
Address
MD 2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Aleea Gării, 6
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/13/2023 4:42:06 PM
Last edited
1/13/2023 4:46:36 PM
MTender ID
CPV code
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Status
Active
Estimated value without VAT
38,975.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -