Description
Hîrtie pentru tipar
Information about the contracting authority
Name
Centrul de Tehnologii Informaționale în Finanțe
Fiscal code / IDNO
1005600036924
Address
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Constantin Tănase, 7
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/13/2023 3:32:01 PM
Last edited
1/16/2023 5:09:47 PM
MTender ID
CPV code
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Status
Active
Estimated value without VAT
445,375.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -