Description
Serviciile de deratizare (dezinsecție și dezinfecție) pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Centrul de plasament pentru persoane vîrstnice și persoane cu dizabilități
Fiscal code / IDNO
1007601011401
Address
4571,
MOLDOVA,
s.Cocieri,
Dubăsari,
str. Țărmului 2B
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/13/2023 2:21:30 PM
Last edited
1/19/2023 10:00:01 AM
MTender ID
CPV code
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
3,333.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -