Description
Achiziționarea endoprotezelor articulare modulare oncologice pentru pacienți cu tumori ale aparatului locomotor, conform necesităților IMSP Institutul Oncologic, pentru anul 2023 (repetat 3 )
Information about the contracting authority
Name
CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE
Fiscal code / IDNO
1016601000212
Address
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
MD-2009, Republica Moldova, Chişinău str. Cosmescu 3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/13/2023 1:45:31 PM
Last edited
1/13/2023 1:50:14 PM
MTender ID
CPV code
33100000-1
-
Echipamente medicale
Status
Active
Estimated value without VAT
520,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -