Description
Serviciile pentru nemicirea deșeurilor medicale pentru anul 2023.
Information about the contracting authority
Name
Centrul de plasament pentru persoane vîrstnice și persoane cu dizabilități
Fiscal code / IDNO
1007601011401
Address
4571,
MOLDOVA,
s.Cocieri,
Dubăsari,
str. Țărmului 2B
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/13/2023 1:06:54 PM
Last edited
1/13/2023 1:09:50 PM
MTender ID
CPV code
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Status
Active
Estimated value without VAT
8,400.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -