Description
Servicii de reparație și întreținere a automobilelor aflate la balanța Inspectoratului General al Poliției
Information about the contracting authority
Name
Inspectoratul General al Poliției
Fiscal code / IDNO
1013601000495
Address
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/13/2023 12:42:51 PM
Last edited
1/13/2023 12:56:40 PM
MTender ID
CPV code
50110000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a autovehiculelor şi a echipamentelor conexe
Status
Active
Estimated value without VAT
960,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -