Description
Formulare statistice pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
IMSP SCMC "V. Ignatenco"
Fiscal code / IDNO
1003600152640
Address
2019,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Grenoble 149
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/13/2023 11:58:20 AM
Last edited
1/30/2023 10:02:28 AM
MTender ID
CPV code
22800000-8
-
Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
100,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -