Description
Servicii de întreținere a ascensoarelor pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
IMSP SCMC "V. Ignatenco"
Fiscal code / IDNO
1003600152640
Address
2019,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Grenoble 149
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/13/2023 11:51:34 AM
Last edited
1/13/2023 11:55:58 AM
MTender ID
CPV code
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Status
Active
Estimated value without VAT
150,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -