Description
Achiziționarea serviciilor de angajare asistată a șomerilor cu dizabilități
Information about the contracting authority
Name
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă
Fiscal code / IDNO
1006601001023
Address
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Vasile Alecsandri, 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/13/2023 11:43:16 AM
Last edited
1/13/2023 12:00:28 PM
MTender ID
CPV code
85300000-2
-
Servicii de asistenţă socială şi servicii conexe
Status
Active
Estimated value without VAT
485,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -