Description
Produse petroliere pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
IMSP Centrul de Sanatate Straseni
Fiscal code / IDNO
1007600073873
Address
MD3701,
MOLDOVA,
mun.Străşeni,
Străşeni,
Str. Stefan cel Mare 105
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/13/2023 11:11:29 AM
Last edited
1/13/2023 11:33:36 AM
MTender ID
CPV code
09130000-9
-
Petrol şi produse distilate
Status
Active
Estimated value without VAT
263,721.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -