Description
Reparația acoperișului secției Îngrijiri Cronice al IMSP Spitalul Raional Căușeni
Information about the contracting authority
Name
IMSP SR Căușeni „ Ana și Alexandru”
Fiscal code / IDNO
1003608150033
Address
MD4301,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
str.Gagarin 54
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/13/2023 9:20:49 AM
Last edited
1/19/2023 5:23:56 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Active
Estimated value without VAT
916,341.41
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -