Description
Servicii de regenerare și alimentare a modulelor xerografice și cartridgelor pentru imprimante și copiatoare
Information about the contracting authority
Name
Serviciul Vamal
Fiscal code / IDNO
1006601000185
Address
2065,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
N. Starostenco, 30
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/12/2023 6:10:35 PM
Last edited
1/27/2023 2:44:35 PM
MTender ID
CPV code
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
190,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -