Description
Produse de curățat și accesorii pentru acestea, pentru anul 2023 REPETAT
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga”
Fiscal code / IDNO
1003600150783
Address
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. N. Testemiteanu 29
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/12/2023 4:45:15 PM
Last edited
1/12/2023 4:50:56 PM
MTender ID
CPV code
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Status
Active
Estimated value without VAT
259,247.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -