Description
Servicii de întreţinere, reparare şi înlăturare a defecţiunilor pentru cinci sisteme de control a containerelor si camioanelor cu mărfuri prin scanare cu raze X Rapiscan Eagle M4507
Information about the contracting authority
Name
Serviciul Vamal
Fiscal code / IDNO
1006601000185
Address
2065,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
N. Starostenco, 30
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/12/2023 4:33:46 PM
Last edited
1/12/2023 4:45:32 PM
MTender ID
CPV code
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Status
Active
Estimated value without VAT
14,400,000.00
MDL
Bidding period:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -