Description
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului automat de stingere a incendiilor cu apă în încăperea arhivei nr.2 din mun.Chișinău, str.Mesager, 5
Information about the contracting authority
Name
Agentia Servicii Publice
Fiscal code / IDNO
1002600024700
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/12/2023 4:20:26 PM
Last edited
1/17/2023 2:26:46 PM
MTender ID
CPV code
50320000-4
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a computerelor personale
Status
Active
Estimated value without VAT
34,990.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -