Description
Lucrări de reconstrucție a rețelelor de alimentare cu gaze naturale a PAMU Gura Bicului, r-ul Anenii Noi, s, Gura Bicului
Information about the contracting authority
Name
IMSP Centrul Național de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească
Fiscal code / IDNO
1015600032824
Address
MD,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Constantin Virnav, 16
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/12/2023 3:51:57 PM
Last edited
1/12/2023 3:54:18 PM
MTender ID
CPV code
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Status
Active
Estimated value without VAT
49,310.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -