Description
Servicii de pază tehnică şi de deservire a sitemului de semnalizare contra incendiilor, pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Direcţia generală asistenţă medicală și socială a Consiliului municipal Chişinău
Fiscal code / IDNO
1007601010541
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Bucureşti nr. 35
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/12/2023 3:11:21 PM
Last edited
1/12/2023 3:50:52 PM
MTender ID
CPV code
79710000-4
-
Servicii de siguranţă
Status
Active
Estimated value without VAT
65,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -