Description
Servicii de reparație și deservire tehnică a sistemelor de cântărire
Information about the contracting authority
Name
Autoritatea Administrativă ”Agenția Națională Transport Auto”
Fiscal code / IDNO
1008601000617
Address
MD 2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Aleea Gării, 6
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/12/2023 1:18:40 PM
Last edited
1/23/2023 12:00:00 PM
MTender ID
CPV code
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
81,834.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -