Description
Servicii de reparație și întreținere a vehiculelor pentru anul de activitate 2023
Information about the contracting authority
Name
IMSP SCMS MPS
Fiscal code / IDNO
1003600150716
Address
2005,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Str.Puskin-51
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/12/2023 12:33:33 PM
Last edited
1/12/2023 12:36:32 PM
MTender ID
CPV code
50200000-7
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru mijloacele de transport aerian, feroviar, rutier şi maritim
Status
Active
Estimated value without VAT
358,132.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -