Description
Produse alimentare pentru anul 2023 (repetat II)
Information about the contracting authority
Name
IMSP Institutul Mamei și Copilului (IMC)
Fiscal code / IDNO
1003600151643
Address
2062,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Burebista, 93
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/12/2023 10:28:44 AM
Last edited
1/12/2023 11:49:31 AM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Active
Estimated value without VAT
277,115.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -