Description
Servicii de pază a unităților poștale și intervențiilor operative
Information about the contracting authority
Name
Poșta Moldovei
Fiscal code / IDNO
1002600023242
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan Cel Mare și Sfânt, nr. 134
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/11/2023 6:00:51 PM
Last edited
1/11/2023 6:00:51 PM
MTender ID
CPV code
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Status
Planning
Estimated value without VAT
1,261,186.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -