Description
(repetat) Produse alimentare (franzelă albă, pîine din făină de secară) conform necesităților instituțiilor de educație timpurie pe perioada februarie-martie a anului 2023
Information about the contracting authority
Name
Direcția Învățămînt, Tineret și Sport a Primăriei mun. Bălți
Fiscal code / IDNO
1015601000259
Address
3101,
MOLDOVA,
locality,
mun.Bălţi,
str Independeței
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/11/2023 5:09:56 PM
Last edited
2/1/2023 4:50:54 PM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
234,688.88
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -