Description
Procurarea Clor în recipiente pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Apa-Canal Cahul S.A.
Fiscal code / IDNO
1002603000859
Address
3900,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
31 August 1989 nr. 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/11/2023 5:09:52 PM
Last edited
1/26/2023 12:47:45 PM
MTender ID
CPV code
24300000-7
-
Produse chimice anorganice şi organice de bază
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
530,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -