Description
Achizitionarea produselor petroliere pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
DIRECTIA EDUCATIE DONDUSENI
Fiscal code / IDNO
1010601000162
Address
MD-5102,
MOLDOVA,
or.Donduşeni (r-l Donduşeni),
Donduşeni,
str.Independentii 47
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/11/2023 4:58:55 PM
Last edited
1/11/2023 5:34:23 PM
MTender ID
CPV code
09130000-9
-
Petrol şi produse distilate
Status
Active
Estimated value without VAT
421,540.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -