Description
Reparatia capitala a cantinei si salii de sport din LT Mihail Birca ,Milestii Mici
Information about the contracting authority
Name
Primaria Milestii Mici
Fiscal code / IDNO
1008601001072
Address
6819,
MOLDOVA,
s.Mileştii Mici,
Ialoveni,
c.Milestii Mici
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/11/2023 4:48:19 PM
Last edited
1/11/2023 4:48:19 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Planning
Estimated value without VAT
7,755,400.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -