Description
Achiziționarea serviciilor de spălare auto complex pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Consiliul Superior al Procurorilor
Fiscal code / IDNO
1016601000164
Address
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfînt, 73
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/11/2023 4:39:39 PM
Last edited
1/19/2023 1:00:52 PM
MTender ID
CPV code
50110000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a autovehiculelor şi a echipamentelor conexe
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
5,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -