Description
Achiziționarea florilor și compozițiilor florale pentru evenimente festive pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Consiliul Superior al Procurorilor
Fiscal code / IDNO
1016601000164
Address
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfînt, 73
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/11/2023 4:27:41 PM
Last edited
1/19/2023 12:30:00 PM
MTender ID
CPV code
03120000-8
-
Produse horticole şi plante de pepinieră
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
20,833.33
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -