Description
Achiziționarea serviciilor de transmisie de date (transmisiunea live a ședințelor) pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Consiliul Superior al Procurorilor
Fiscal code / IDNO
1016601000164
Address
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfînt, 73
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/11/2023 4:12:05 PM
Last edited
1/11/2023 4:21:14 PM
MTender ID
CPV code
72310000-1
-
Servicii de procesare de date
Status
Active
Estimated value without VAT
59,500.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -