Description
Servicii de deservire a ascensoarelor, str. M. Viteazul 11/1 și str. A. Pușkin,.42
Information about the contracting authority
Name
Agentia Servicii Publice
Fiscal code / IDNO
1002600024700
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/11/2023 3:28:43 PM
Last edited
1/11/2023 3:37:39 PM
MTender ID
CPV code
50750000-7
-
Servicii de întreţinere a ascensoarelor
Status
Active
Estimated value without VAT
56,736.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -