Description
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare - alarmare a incendiilor în blocul administrativ, mun.Chișinău, str.M.Viteazul,11/1
Information about the contracting authority
Name
Agentia Servicii Publice
Fiscal code / IDNO
1002600024700
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/11/2023 3:23:26 PM
Last edited
1/11/2023 3:41:23 PM
MTender ID
CPV code
50320000-4
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a computerelor personale
Status
Active
Estimated value without VAT
25,497.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -