Description
Traverse și cherestea de lemn (деревянные шпалы и брус)
Information about the contracting authority
Name
Î.S. ,,Calea Ferată din Moldova”
Fiscal code / IDNO
1002600001257
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Vlaicu Pîrcălab, 48
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/11/2023 3:17:05 PM
Last edited
1/11/2023 3:17:05 PM
MTender ID
CPV code
34900000-6
-
Diverse echipamente de transport şi piese de schimb
Status
Planning
Estimated value without VAT
1,311,422.50
USD
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -