Description
Servicii de salubrizare și evacuare a deșeurilor de la instituțiile și locurile publice din com. Băcioi
Information about the contracting authority
Name
Primaria comunei Bacioi
Fiscal code / IDNO
1007601010220
Address
MD-6812,
MOLDOVA,
s.Băcioi,
mun.Chişinău,
Independenței 125
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/11/2023 2:58:37 PM
Last edited
1/11/2023 5:32:53 PM
MTender ID
CPV code
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Status
Active
Estimated value without VAT
408,570.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -