Description
Confecționarea aripelor metalice pentru autospeciala Kamaz-43105
Information about the contracting authority
Name
Directia Situatii Exceptionale Hincesti
Fiscal code / IDNO
1006601001827
Address
3401,
MOLDOVA,
mun.Hînceşti (r-l Hînceşti),
Hînceşti,
31 August 1989 nr.101 A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/11/2023 2:43:30 PM
Last edited
1/11/2023 2:57:00 PM
MTender ID
CPV code
50500000-0
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a pompelor, a vanelor, a robinetelor, a containerelor de metal şi a maşinilor
Status
Active
Estimated value without VAT
6,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -